Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник ЗНУ Олександр Захожий під час бою переміг відомого боксера Томаса Мразека

17.08.2017 09:56 Все Головні новини Університет спорт перемога

Випускник факультету фізичного виховання ЗНУ (спеціалізація «Український рукопаш "Спас"»), вихованець Запорізької школи «Спас» Олександр Захожий стрімко піднімається на вершини світового боксу. 23-річний українець нещодавно вдруге здобув перемогу на професійному боксерському ринзі, здолавши технічним нокаутом у четвертому раунді чеха Томаса Мразека.

Варто відзначити, що Томас Мразек у своєму послужному списку зміг пройти усю дистанцію під час зустрічей з такими відомими суперважкоатлетами як Тайсон та Хьюї Ф'юрі, Карлос Такам, Маріуш Вах, Том Шварц, Адріан Гранат, Денні Уильямс та інші.
Стосовно «українського гіганта», як прозвали Олександра Захожего, котрий має зріст 207 см, треба сказати, що він розпочав свою кар’єру у світі боксу не так давно, але досить стрімко. 17 червня Олександр дебютував на профі-ринзі й одразу нокаутував у першому раунді Давида Гогишвілі, а вже за місяць провів свій другий вдалий бій.
Викладачі факультету фізичного виховання ЗНУ і тренери пишаються своїм вихованцем. Президент ВГО Всеукраїнська федерація «Спас», доцент університету Олександр Притула з цього приводу зауважує: «Сподіваємося, Олександр Захожий стане чемпіоном світу з боксу. Адже він тренувався в залі Спасу СОК ЗНУ, вже має титули чемпіона Олімпіади бойових мистецтв у вільному стилі карате, чемпіона світу з бойового мистецтва «Спас», чемпіона України з українського рукопашу «Спас», багаторазового чемпіона України з греплінгу, є володарем Кубку Світу з козацького двобою (версія ММА), переможцем багатьох турнірів з бойових мистецтв.
Зараз Олександр робить перші, але впевнені кроки в світі професійного боксу, у свій час він працював спаринг-партнером з Володимиром Кличком. Головне, що в Олександра не вщухає спортивна жага перемоги, він повсякчас демонструє характер бійця, чемпіона. Усі ми бажаємо йому й надалі бути успішним в обраній царині спорту та принести своєю новою справою Славу Україні!».
За матеріалами: https://fightnews.info/ukrainskij-gigant-nokautiroval-boksera-kotorogo-ne-smogli-nokautirovat-bratya-fjuri/