Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тривають ремонтні роботи в навчальних корпусах університету

Тривають ремонтні роботи в навчальних корпусах університету

18.08.2017 15:18 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Університет ремонтні роботи адміністративно-господарська частина

Улітку не припиняють свою роботу співробітники адміністративно-господарської частини Запорізького національного університету та ремонтно-будівельної групи під керівництвом головного інженера ЗНУ Валентина Моцака і старшого виконроба Віктора Харнова. Зокрема, масштабні ремонтні роботи зараз тривають на третьому поверсі навчального корпусу №6, а також – на даху спортивно-оздоровчого комплексу вишу.

На сьогодні будівельники поспішають завершити ремонтувати приміщення та коридор третього поверху корпусу №6. Вже з нового навчального року тут почнуть працювати щойно створені на базі університету класи Школи Конфуція. Другу половину поверху традиційно займатимуть аудиторії і приміщення факультету соціології та управління. Для цього коридор розділили навпіл і встановили прозорі двері, які відділятимуть ці дві структури одну від одної.
Аби зробити приміщення більш зручними та впустити світло у загальний простір, усі двері у приміщеннях цього поверху замінили на прозорі, а також в аудиторіях встановили енергоефективні металопластикові вікна. Крім того, відбулася реконструкція електромережі, повна заміна трубопроводів системи опалення та водопостачання, встановлені економічні радіатори опалення. Повністю відремонтували стіни, стелі та підлоги всіх приміщень. В кабінетах та навчальних аудиторіях відтепер – натяжні гіпсокартонні стелі, підлога вкрита лінолеумом, а стіни пофарбовані в блакитний та жовтий кольори. Стіни коридору – рожевого відтінку й оздоблені штукатуркою «короїд».
Усі навчальні аудиторії забезпечені новими партами, а комп’ютерний клас № 213 планують оснастити новою технікою.
Працівники рембудгрупи здійснюють зараз відновлювальні роботи і в навчальному корпусі № 8. Так, у конференц-залі (ауд. № 222) факультету соціальної педагогіки та психології відбувається ремонт та шліфування паркетного покриття підлоги, після чого її вкриють лаком.
Розпочато також реконструкцію м’якої крівлі на даху СОК ЗНУ. Зараз роботи відбуваються у її центральній частині, де вже зняли майже 700 м2 старого покриття. Поступово здійснюватимуть заміну й іншої частини старого даху, загалом планується встановити 1600 м2 нової крівлі. Водночас відбувається ремонт та реконструкція системи водостоку, відновлюється парапет тощо. Також на інших ділянках студентського містечка проходять роботи з ремонту та підготовки до нового навчального року. На викладачів та студентів університету чекають затишні та комфортні приміщення для роботи та навчання.

Олена Хлистун