Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Добігає завершення ремонт навчального корпусу № 3

Добігає завершення ремонт навчального корпусу № 3

19.08.2017 13:08 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Університет ремонтні роботи благоустрій території адміністративно-господарська частина

На сьогодні тривають інтенсивні ремонтні роботи із реконструкції та упорядкування приміщень і коридору на другому поверсі навчального корпусу №3, де розміщується біологічний факультет. Уже з 1 вересня студентів мають зустріти охайні аудиторії та модернізований внутрішній вигляд цієї історичної будівлі.

Тут вже відремонтовані шість навчальних аудиторій. Під час капітального ремонту, здійсненого рембудгрупою ЗНУ, відбулася заміна великих вікон, які були зроблені згідно із спеціальною технологією і відповідають архітектурній специфіці будівлі. Нові засклені двері додають відчуття легкості, відкритості й прозорості приміщенням. Нові тут відтепер і системи опалення (пластикові трубопроводи, економічні радіатори) та електропроводки. Стелі обшиті гіпсокартоном «Армстронг», а підлога вкрита плитами ОSB та лінолеумом. Окрім того, у трьох аудиторіях співробітники зберегли та відновили паркетне покриття.
Великий обсяг ремонтних робіт здійснили працівники АГЧ і у коридорі, майже половина якого вже повністю готова до початку навчального року. Зняли стару штукатурку й нанесли нову – «Короїд», яку вкрили рожевою фарбою, також відреставрували колони та пілястри. Тут також здійснено реконструкцію систем опалення та електромережі, встановлені нові люстри. У правому крилі ще тривають ремонтні роботи, які планують завершити до кінця цього місяця.
За словами головного інженера адміністративно-господарської частини ЗНУ Валентина Моцака, на цьому поверсі залишається відремонтувати ще кілька приміщень лабораторій (№№ 302 і 304). Після чого планується здійснити модернізацію великої лекційної аудиторії №214 (площадка між сходовими прольотами). Ремонтні роботи заплановані на перший навчальний семестр.
Поряд із навчальним корпусом розпочато переобладнання площадки господарського двору (біля гаража). Тут планують модернізувати систему дощового водовідведення, аби вберегти будівлю від підтоплення. А також – очистити територію від бруду, завезти нової землі, розбити газон із зеленими насадженнями.
У літній період здійснюються й поточні роботи з впорядкування територій студмістечка. Персонал під керівництвом його коменданта Армена Мхітаряна слідкують за чистотою газонів, паркових зон та доріжок, займаються висадженням квітів та інших зелених рослин, проводять планове обрізання дерев тощо. Таким чином, студентське містечко та приміщення навчальних корпусів готуються до початку нового навчального року.
Олена Хлистун