Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Комісія з поселення до студентських гуртожитків затвердила список мешканців на новий навчальний рік

22.08.2017 15:26 Все Головні новини Університет комісія з питань поселення студентів у гуртожитки засідання

Двадцять другого серпня у виші відбулося засідання загальноуніверситетської комісії з питань поселення студентів до гуртожитків. У заході взяли участь представники усіх факультетів та коледжів ЗНУ, первинної профспілкової організації університету (члени факультетських комісій, студентський актив, профорги), а також юридичного відділу тощо. Роботу учасників заходу очолили: голова комісії – проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков та її члени – помічник ректора Наталія Воронова, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, провідний фахівець цього відділу Тетяна Баланюк.

Відкриваючи засідання, голова комісії Володимир Волков наголосив на двох головних принципах її роботи. По-перше, це – максимальна прозорість під час визначення кандидатур претендентів на поселення у гуртожитки. Першочерговий пріоритет при цьому представники факультетських комісій надають пільговим категоріям студентів. По-друге, відзначив проректор, що фахівці університету намагатиметься забезпечити житлом усіх, хто звернувся із таким запитом, і для цього буде розроблена низка додаткових заходів.
У результаті проведеної у літній період сесії із подання електронних документів до відділу виховної роботи від першокурсників надійшло 516 заяв. Представниками факультетських комісій були розглянуті ці запити і опрацьовані за кількома додатковими протоколами. Списки кандидатів були складені відповідно до квот, що отримав кожен факультет і надані представникам загальноуніверситетської комісії для затвердження.
Варто також відзначити, що у цьому році зберігається принцип розселення представників одного факультету на окремих, закріплених за ним, блоках та поверхах.
Окрім того, планується здійснити ще й третю сесію з подання електронних заяв – для тих студентів, які будуть зараховані під час додаткової сесії, що проводиться для вступників університету. Для цієї категорії претендентів на поселення, а також для тих, хто ще не встиг надіслати документи до відділу виховної роботи, електронна база працюватиме з 1 по 15 вересня.
Уже 23 серпня на сайті ЗНУ (сторінка відділу виховної роботи) будуть оприлюднені списки тих, хто отримав право на проживання в одному з гуртожитків університету. Процедура поселення відбуватиметься відповідно до розробленого алгоритму. Необхідну інформацію можна отримати на сторінці офіційного сайту університету «Гуртожитки ЗНУ»: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html

Олена Хлистун