Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ науковці опановують сучасні візуальні методи медіадосліджень

У ЗНУ науковці опановують сучасні візуальні методи медіадосліджень

22.08.2017 16:34 Все Головні новини Факультети Журналістики Університет тренінг освітній процес

Двадцять першого серпня в Запорізькому національному університеті стартував п’ятий модуль Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень. Його присвятили візуальним методам дослідження мас-медіа, про які розповіла запрошений тренер – доктор соціологічних наук, доцент кафедри галузевої соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ірина Чудновська.

Слухачі модулю дізналися про перспективи застосування візуальних методів, використання візуальної матриці в медійних дослідженнях. Також на тренінгу розглядалися теми про інтент-аналіз, методики виявлення інтенцій в тексті, представлення результатів дослідження у вигляді ментальних карт.
Двадцять третього серпня на учасників тренінгів чекає блок про візуалізацію даних, який викладатиме кандидат філософських наук, доцент кафедри соціології ЗНУ Ігор Кудінов.
Нагадаємо, що проект реалізується за підтримки Міжнародної ради досліджень і обмінів «IREX». Слухачами інтенсивного інституту є тридцять викладачів та дослідників журналістики, реклами та зв'язків із громадськістю, соціальних комунікацій, історії, політології, соціології із Запорізького національного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Бердянського державного педагогічного університету.
За підсумками проекту науковці напишуть колективну монографію та статті до спеціального випуску фахового видання «Держава та регіони. Серія: соціальні комунікації». Результати своїх досліджень учасники інтенсивного інституту також презентують на міжнародній науковій конференції, яка відбудеться 12-14 жовтня.

Олександра Усенко