Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники студактиву ЗНУ взяли участь в обговорені взаємодії молоді та громади

28.08.2017 11:35 Все Головні новини Університет студентська рада студентське самоврядування

Днями на базі Запорізького обласного центру молоді в рамках форуму «Молоді та незалежні» пройшло обговорення на тему «Молодь та громада». У заході взяли участь близько двадцяти лідерів та активістів громадських та благодійних організацій, держслужбовців та представників організацій, які співпрацюють із молоддю. Не залишилися осторонь від цього важливого заходу і студенти-активісти Запорізького національного університету. Зокрема, в обговоренні взяла участь голова студради ЗНУ Анастасія Долгополова.

Метою зустрічі учасників четвертої форум-майстерні стало створення простору для спілкування, обміну досвідом, зокрема розгляду конкретних кейсів взаємодії представників молоді та громади й реалізації спільних проектів. Молодіжні лідери під час спільної дискусії зійшлися на думці, що на сьогодні в Україні актуальною проблемою залишається залучення молоді до соціальної активності. На жаль, дна їхню думку, досить значна частина молодих людей не лише не цікавляться важливими соціальними процесами сьогодення, а й планує в майбутньому пов’язати свою самореалізацію з еміграцією за кордон.
Тож одне зі своїх завдань організатори форуму вбачають у залученні молодих людей до активної соціальної діяльності. Молодь, зокрема сучасне українське студентство, має докладати зусилля до вирішення різноманітних проблем суспільства. З цією точкою зору погодилися усі учасники майстерні. Зокрема представники вищих навчальних закладів.
Після завершення заходу всі його учасники отримали сертифікати про підвищення професійних компетентностей. Вони оцінили майстерню як цікавий та інформативний захід. Також вони висловили сподівання, що в майбутньому зустрінуться знову для подальшого обговорення стратегії підвищення соціальної активності молоді та реалізації ухвалених рішень.
До речі, студради Запорізького національного університету докладає багато зусиль для розробки та реалізації суспільних та волонтерських проектів. Зокрема, команда студентської ради вишу активно співпрацює із Українською асоціацією студентів. Завдяки цьому, минулого місяця молодіжні лідери з усіх регіонів України завітали до Запоріжжя, де упродовж трьох днів обговорювали плани подальшого розвитку цієї молодіжної суспільної організації.

Джерело інформації – веб-сайт інформаційного центру «Розвиток» (Запоріжжя): http://www.razom.zp.ua/?p=3985