Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Марина Соколова гідно виступила на Міжнародних змаганнях «Кубок Хортиці»

29.08.2017 08:41 Все Головні новини Університет факультет фізичного виховання спорт перемога

Нещодавно, до Дня Незалежності України, у Запоріжжі відбулись спортивні змагання серед тріатлоністів. Вони проходили в рамках XXIV Міжнародних змагань «Кубок Хортиці» та командного чемпіонату України з тріатлону. Спортивний захід присвятили пам’яті заслуженого тренера з тріатлону Євгена Романюка. Запорізький національний університет на ньому представила магістрантка факультету фізичного виховання Марина Соколова.

Упродовж двох днів на Набережній магістралі змагалися більше 200 учасників із 11 областей України в різних категоріях: юніори, аматори та професіонали. Змагання складалися з трьох етапів – плавання, бігу та велоперегонів. До речі, вони проводяться з 1994 року за ініціативи заслуженого тренера з тріатлону Євгена Романюка. У різні роки в змаганнях брали участь спортсмени з Австралії, Уругвая та США.
Організаторами змагань виступили представники департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, Федерації тріатлону України, Запорізького обласного відділення Федерації тріатлону України та інші. Серед професіоналів гарний результат продемонструвала студентка ЗНУ Марина Соколова, яка фінішувала четвертою. Варто відзначити, що минулого року в цих змаганнях вона посіла 5 місце.
Крім того, спортсменка непогано виступила у складі жіночої команди в чемпіонаті України з тріатлону серед дорослих (Олександра Павлова, Анастасія Терентьєва, Катерина Чертошникова, Марина Соколова). Організатори висловили сподівання, що такі змагання допоможуть молоді вести здоровий спосіб життя, займатись спортом. Також, на їхню думку, «Кубок Хортиці» має стати для учасників гарним стартом в їхній спортивній кар’єрі. Серед його учасників обов’язково будуть ті, хто вже незабаром представлятиме Україну на Олімпійських іграх.

Більше інформації можна дізнатися за покликанням: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporozhe-professionalnyie-triatlonistyi-srazilis-za-kubok-hortitsyi.html