Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває додатковий вступ на старші курси

У ЗНУ триває додатковий вступ на старші курси

У ЗНУ триває  додатковий вступ на старші курси
29.08.2017 11:03 Все Головні новини Університет вступна кампапнія-2017 приймальна комісія

У Запорізькому національному університеті в рамка додаткового набору із двадцять восьмого серпня розпочався прийом документів від осіб, які прагнуть навчатися на старших курсах ЗНУ без відриву від виробництва на заочній формі навчання або на денній.

Так, в перші дні додаткового набору на старші курси вишу вже подано 18 заяв від вступників. Нагадуємо, що вступ на старші курси буде тривати до восьмого вересня. При цьому, звертаючись до прийомної комісії з питань вступу на старші курси, необхідно мати при собі такий перелік документів:
1. Копія диплома молодшого спеціаліста й додаток до нього;
2. Копія документа, що посвідчує особу;
3. Копія картки фізичної особи-платника податків (ідентифікаційний код);
4. Копію військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
5. У разі зміни прізвища, імені та по батькові – копію документа, що вказує на зміну паспортних даних;
6. Папка на зав’язках;
7. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
Будь ласка, зверніть увагу на те, що документи, зазначені в пунктах 1-5, без пред’явлення оригіналів не приймаються!
Для осіб, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра і повному обсязі виконали навчальний план та бажають вступити на другий курс за іншою спеціальністю перелік документів дещо відрізняється:
1. Завірена копія атестата про повну загальну середню освіту та додаток до нього;
2. Копія документа, що посвідчує особу та громадянство;
3. Копія ідентифікаційного коду;
4. Довідка з відділу кадрів вищого навчального закладу про місцезнаходження оригіналів документів вступника в особовій справі;
5. Довідка з деканату факультету про успішність навчання та виконання студентом навчального плану в повному обсязі та із зазначеним середнім балом;
6. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
7. Копія військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
8. Папка на зав’язках.
При цьому документи, зазначені в пунктах 2,3,7, без пред’явлення оригіналів не приймаються!
Будь ласка, зверніть увагу, що 11 вересня у ЗНУ відбудеться додаткове фахове вступне випробування (початок о 9.00), а 12 вересня – фахове вступне випробування.
Оприлюднення рейтингових списків для цієї категорії абітурієнтів має відбутися не пізніше 14 вересня. А зарахування вступників на старші курси (у рамках додаткового набору) – не пізніше 15 вересня.
З усіх питань, пов’язаних із перебігом вступної кампанії звертайтеся до відбіркової комісії для вступу на другий (третій) курс, яка знаходиться за адресою: Жуковського, 66 (навчальний корпус № 1), аудиторія 49, тел.: 289-12-32.