Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентcьких активістів зібрав «Форум ЗНУ-2017»

Студентcьких активістів зібрав «Форум ЗНУ-2017»

31.08.2017 10:27 Все Головні новини

Останні теплі дні літа активісти студентської ради Запорізького національного університету присвятили реалізації освітньо-розважального проекту «Форум ЗНУ-2017».

Цього року захід відбувається вже вдруге. Тож у його організаторів та учасників склалися певні традиції й водночас на заході було втілено багато новаторських ідей. Варто відзначити, що цього разу його учасниками стали 50 студентських активістів (для порівняння, минулого року їх було лише 30).
Така цікавість молоді до проведення форуму пояснюється його унікальністю не лише для нашого університету, а й для інших вишів. Адже він є досить ефективним важелем для реалізації прагнень української студентської молоді. Серед завдань, які ставили перед собою організатори, було збільшення кількості активних та замотивованих на соціально важливу діяльність студентів, знайомство та дружба студентів-активістів із різних факультетів, а також передача досвіду молодим від більш досвідчених лідерів.
Упродовж трьох днів на базі біостанції-профілакторію ЗНУ студенти проходили тренінги із визначення цілей, векторів розвитку студентського самоврядування, проектного менеджменту, взаємодії з адміністрацією та з командою, йшлося і про мотивацію та любов до Запорізького національного університету.
Спікерами заходу стали екс-керівник і теперішня голова студентської ради ЗНУ – Антон Назаренко та Анастасія Долгополова відповідно, а також Марія Пересипко, Юлія Порада, Іван Гнатуша й Андрій Абліцов.
Окрім освітньої частини, на активів чекали змагання за кубок із волейболу. Також вони грали в мафію і твістер, боролися у водній битві, танцювали на дискотеках. «Родзинкою» заходу стала фотосушка з цікавими фото, зробленими під час форума, та фото-флешмоб, приурочений до Дня Незалежності України.
За результатами заходу всі його учасники отримали дипломи за підписом в.о. ректора ЗНУ Олександра Бондаря, а найактивніші ще й подарунки від спонсорів та брендовану футболку ЗНУ.
Організатори та учасники форуму висловлюють щиру подяку голові наглядової ради університету Миколі Фролову та проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку за надану допомогу у проведенні заходу. Після його завершення студактив отримав масу енергії та позитиву, що допоможе підкорити нові вершини, реалізувати нові задуми, зробити студентське життя в ЗНУ ще цікавішим та актуальнішим.

Марія Пересипко, студентка ЗНУ,
головний організатор «Форуму ЗНУ-2017»