Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вельмишановні викладачі, співробітники та студенти!

Вельмишановні викладачі, співробітники та студенти!

01.09.2017 09:04 Все Головні новини

Від імені ректорату Запорізького національного університету та від себе особисто щиросердно вітаю Вас із початком нового навчального року!

День знань – особлива мить у житті: саме зараз починається та продовжується дорога в майбутнє для багатьох учасників освітнього процесу вишу. Переконаний, що для всіх членів університетської родини цей шлях буде сповнений новими перемогами. Запорукою нашого спільного успіху стане злагоджена натхненна праця та прагнення до підкорення все нових вершин на шляху до перетворення нашого університету на провідний освітній і культурний осередок Запорізького краю.
Усім студентам, як першокурсникам, так тим, хто не вперше відзначає це свято, бажаю здобути міцні знання, досягти своєї мети в житті, зустріти добрих і надійних друзів. Хай роки навчання стануть для вас неповторними і сповненими приємних вражень!

в.о. ректора,
професор Олександр Бондар