Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Шановні викладачі та співробітники Запорізького національного університету! Любі студенти!

Шановні викладачі та співробітники  Запорізького національного університету! Любі студенти!
01.09.2017 09:07

Цей день для ЗНУ завжди по-особливому урочистий, адже саме він є точкою відліку нового важливого етапу в житті студентів, початком їхнього цікавого й водночас нелегкого шляху до знань і нових звершень. Бажаю вам, шановні студенти, не лише підкорити нові вершини знань, а й розкрити нові грані талантів під час навчання, закласти надійну основу свого кар’єрного зросту.

Особливо вітаю першокурсників, які тільки-но переможно подолали всі етапи вступної кампанії, ставши студентами нашого університету. Бажаю, аби кожен день перебування у ЗНУ був підтвердженням правильності їхнього вибору та залишав по собі приємні спогади!
Цього святкового дня звертаюся до викладачів і співробітників університету зі словами найщирішої вдячності за їхню відповідальну, творчу та нелегку щоденну працю. Нехай цей рік принесе всьому колективу Запорізького національного університету нові здобутки і звершення, а вдале втілення в життя всіх планів допоможе нам подолати чергову висоту!

голова наглядової ради ЗНУ,
професор Микола Фролов