Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ прозвітували про діяльність студентської ради

На юридичному факультеті ЗНУ прозвітували про діяльність студентської ради

08.09.2017 09:21 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет студентське самоврядування студентська рада

Днями на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася звітна конференція голови факультетської студентської ради. Із доповіддю перед присутніми виступив в.о голови студентської ради – студент 3 курсу юридичного факультету Навоян Арман. На заході були присутні студенти різних курсів факультету, представники студентського самоврядування університету, а також – керівництво юридичного факультету та викладачі.

Арман Навоян прозвітував про діяльність студентського самоврядування юридичного факультету упродовж року. Він високо оцінив результативність роботи, завдяки злагодженим діям команди студентської ради юридичного факультету. Арман наголосив на тому, що, віддаючи чимало часу активній роботі в студентській раді, вся команда студентського самоврядування юридичного факультету добре навчається. Тим самим члени студради подають гарний приклад та стимулюють студентство до активної громадської позиції та академічних успіхів.

Арман Навоян подякував керівництву юридичного факультету за підтримку та всебічну допомогу студенству та студентській раді. Зокрема, від імені всіх майбутніх правників ЗНУ він висловив слова щирої подяки декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць та заступнику декана юридичного факультету з виховної роботи Кирилу Алімову.

Присутні на заході одностайно затвердили звіт та висловили подяку студентам-активістам юридичного факультету.

Юридичний факультет