Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Баранецька Анна Дмитрівна

Баранецька Анна Дмитрівна

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю

Кандидат наук із соціальних комунікацій, старший викладач кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків з громадськістю.

Графік консультацій

• Вт. 12:55 – 14:15

Дисципліни

• Журналістська етика
  • Іміджева реклама в політичній сфері
  • Реклама в системі інтегрованих маркетингових комунікацій
  • Етика в рекламній та ПР-діяльності
  • Журналістикознавство. Теорія журналістики
  • Журналістика
  • Стратегічні комунікації

Біографія

Закінчила з відзнакою факультет журналістики Запорізького національного університету, отримала диплом магістра. Працювала на посаді редактора Творчого об’єднання інформаційних програм Запорізької обласної державної телерадіокомпанії. З 2006 року працює на факультеті журналістики Запорізького національного університету. У 2015 році закінчила аспірантуру (Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка), захистила дисертацію.

2016 р. – стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики» (м. Прага). У 2017 р. брала участь у роботі Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень (за підтримки Міжнародної ради досліджень і обмінів IREX).

Викладає такі основні курси: «Теорія журналістики», «Етика в рекламній та РR-діяльності», «Реклама в системі інтегрованих маркетингових комунікацій», «Стратегічні комунікації».

E-mail: anabaranetska@ukr.net

Наукова робота

Автор понад 15 наукових праць та співавтор колективної монографії «Медіакультура в контексті міждисциплінарних досліджень» (2017).

Інформація надана факультетом журналістики

Баранецька Анна Дмитрівна