Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили перспективи профорієнтаційної діяльності

У ЗНУ обговорили перспективи профорієнтаційної діяльності

У ЗНУ обговорили перспективи  профорієнтаційної діяльності
12.09.2017 09:09 Все Головні новини Університет відділ доуніверситетської діяльності профорієнтації та працевлаштування нарада

Днями в Запорізькому національному університеті відбулася нарада для заступників деканів із профорієнтаційної роботи. Її організатором стала начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. У заході взяли участь проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та в.о. помічника ректора Галина Микитів.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура привітав усіх присутніх із початком нового навчального року і розповів про перспективи роботу на 2017-2018 н.р. Зокрема, у його виступі йшлося про проект, який планують запустити на День вчителя «Випускнику, привітай свого вчителя». Його учасники мають зробити фото з директором школи. А потім ці світлини розмістять у газеті ЗНУ «Запорізький університет». Заступники деканів обговорили цю пропозицію та визначили шляхи її реалізації.

Також під час зібрання начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська підбила підсумки роботи вступної кампанії на всіх факультетах та в структурних підрозділах вишу в галузі профорієнтації та працевлаштування.

Учасники заходу спланували діяльність у галузі профорієнтації на новий навчальний рік. Зокрема, йшлося про те, що в жовтні традиційно відбудеться День відкритих дверей у ЗНУ. Крім того, присутні обговорили продовження проекту «One day at university».

До речі, в.о. помічника ректора Галина Микитів розповіла про оновлену концепцію видання газети «Запорізький університет» та можливість її використання у галузі профорієнтації.

Крім того, усіх заступників деканів під час наради відзначили Почесними грамотами від ректорату ЗНУ за невтомну працю на благо університету.

Після завершення засідання його організатори побажали всім учасникам плідної праці упродовж всього навчального року на благо Запорізького національного університету.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування