Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Триває прийом робіт на конкурс «Хортицькі дзвони-2017»

Триває прийом робіт на конкурс «Хортицькі дзвони-2017»

12.09.2017 09:21 - 2017-10-15 17:00

На базі філологічного факультету ЗНУ триває прийом Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони». Конкурс засновано в пам’ять про випускницю університету, поетесу та пісняра Марину Брацило, яка трагічно загинула за невідомих обставин у м. Київ влітку 2013 року. 

Підсумки пошуків молодих талантів будуть підбиті до дня народження поетеси – 2 грудня 2017 року.

Молоді поети та автори-виконавці ще можуть заявити про себе до 15 жовтня 2017 року, надіславши на адресу оргкомітету 20-25 віршів у номінації "Поезія" або дві пісні, записані в аудіоформаті в номінації "Авторська пісня". Вік учасників – від 15 до 25 років. Мова творів – українська.

Тож поки ще є час, запрошуємо всіх охочих до участі у Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило "Хортицькі дзвони".

 

 

Умови участі

у ІV Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії

та української авторської пісні імені Марини Брацило

«Хортицькі дзвони»

 

1.Конкурс поетів-початківців та тих, хто шукає себе в українській авторській пісні, проводиться у двох номінаціях: «Поезія» та «Авторська пісня». У межах основних номінацій можна також позмагатися за спецпризи:

- у номінації «Поезія»:

  • спецприз за патріотичні мотиви в поезії;
  • спецприз за висвітлення в поезії теми збереження родинних цінностей;

- у номінації «Авторська пісня»:

  • спецприз за написання однієї чи декількох пісень на слова Марини Брацило.

2. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали до розгляду журі рукописи власних поетичних творів (мова конкурсу – державна – українська) чи аудіозаписи пісень.

Можливе подання матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях.

3. Рукописи поетичних творів (20-25 віршів) надаються у програмі Microsoft Word (* doc, * rtf), шрифтом № 14 (Times New Roman), через 1,5 інтервал, на папері формату А-4 ; усі поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) –2 см;

-  аудіозапис двох пісень на цифрових носіях та тексти до них.

4. До рукописів додаються:

  • анкета учасника;
  • автобіографія;
  • фотокартка розміром 10 х 15;
  • повна домашня адреса, номер мобільного телефона та e-mail.

5. Журі не розглядає твори, які мають антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком.

6. Подані рукописи не повертаються і не рецензуються.

7. Для сприяння більшій об’єктивності відбору переможців, Оргкомітет, згідно з Положенням, надає  для розгляду Журі конкурсні роботи  в анонімному порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.

8. Положенням про конкурс передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу в кожній номінації –  не більше чотирьох осіб (І, ІІ та ІІІ місця), яким присвоюється звання " Лауреат Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило".

Окрім переможців, Журі визначає також двох дипломантів (по одному в кожній номінації), яким присвоюється звання "Дипломант Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило".

Визначаються також переможці в межах зазначених спецпризів. У разі низької якості творів Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу на рік.

Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу на сайтах Запорізького національного університету  та  www.bratsylo.com.ua,

за тел. 061-289-12-82 (кафедра українознавства),

067-648-17-17, 099-055-46-07 (координатор – Ольга Олександрівна Стадніченко).

Рукописи до 15.10.2017 року потрібно надсилати на адресу оргкомітету (e-mail: stadnichenkoo-1@ukr.net, або подавати особисто:69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 а (Запорізький національний університет, навчальний корпус №2), ауд. 413 (кафедра українознавства).

Презентація авторів, які взяли участь у конкурсі, оголошення переможців та церемонія їх нагородження за участю широких кіл громадськості відбудеться в Запорізькому національному університеті 2 грудня 2017 року на гала-концерті, приуроченому до дня народження поетеси та пісняра Марини Брацило.

Оргкомітет фестивалю

 

Університет, філологічний факультет, конкурс