Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ долучилися до запорізького велоквесту

Студенти ЗНУ долучилися до запорізького велоквесту

13.09.2017 09:25 Все Головні новини Факультети Юридичний

Представники юридичного факультету Запорізького національного університету днями в Дубовому гаю долучилися до міського заходу, який присвятили Дню фізичної культури та спорту України. Йдеться про проект – «Спортивне Запоріжжя» з велопрокату. Завдяки активності студентів університету не лише в організації, а й у безпосередній участі в міському заході, цей день видався неймовірно наповнений хвилею найпозитивніших емоцій.

Варто відзначити, що згодом студенти юрфаку стали переможцями цього заходу. Вони посіли почесне 1 місце. Завдяки чималим зусиллям, наполегливості та цілеспрямованості, команда наших студентів у складі Анастасії Потоцької, Дмитра Боярчук та Ярослава Скрябіна була нагороджена почесними грамотами, а також подарунковими сертифікатами.
У досить складній боротьбі сміливі та активні хлопці й дівчата показали, що в житті можна багато чого домогтися маючи мотивованість та найголовніше – бажання скерувати життя в потрібному напрямі й мати при цьому добре здоров'я й повагу друзів, показуючи, що ти впевнений у собі і на багато чого здатний. Гаслом проектом став заклик: за здоровий спосіб життя, розвиток спорту і велопробігів зокрема.
Представники юридичного факультеті підкреслили, що пишаються студентами та привітали всіх учасників велоквесту за їх рішучість і впевненість у собі в боротьбі за здоров'я, спорт та самоствердження!

Юридичний факультет