Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті триває акція «Подаруй солдату книгу»

На філологічному факультеті триває акція «Подаруй солдату книгу»

На філологічному факультеті триває акція «Подаруй солдату книгу»
13.09.2017 09:29 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет соціальна акція волонтерська діяльність

Викладачі та студенти філологічного факультету ЗНУ завжди великого значення надають волонтерській діяльності. Вони ніколи не залишаються осторонь від важливих соціальних процесів та завжди прагнуть підтримати тих, хто потребує допомоги. Водночас представники цього факультету на сьогодні значну увагу приділяють просвітницькій діяльності. Вони сприяють розповсюдженню української мови в Запорізькій області, закликають усіх громадян користуватись державною мовою у всіх галузях життя. Зараз на факультеті триває акція, яка поєднала ці два важливі напрямки соціальної діяльності, – «Подаруй солдату книгу».

Збір книжок триватиме до 30 вересня. Викладачі та студенти започаткували благодійну акцію з метою поповнення бібліотечного фонду санаторію для військових.
Усі охочі у зазначений період можуть приєднатися до акції. Для цього потрібно завітати за адресою: вул. Жуковського, 66 (навчальний корпус №2), ауд. 210 чи 212 і передати координатору проекту – заступнику декана філологічного факультету Валентині Ніколаєнко – зібрані Вами книги.
Представники філологічного факультету запрошують усіх небайдужих приєднатися до спільної доброчинної справи.

Схожі новини