Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Майбутні юристи розпочали підготовку до ЗНО-2018

Майбутні юристи розпочали підготовку до ЗНО-2018

Майбутні юристи розпочали підготовку до ЗНО-2018
13.09.2017 11:40 Все Головні новини Факультети Юридичний магістратура проект з підготовки до ЗНО юридичний факультет право

У 2017 році для здобувачів рівня вищої освіти магістр за спеціальністю 081 «Право» впровадили обов’язкове зовнішнє незалежне оцінювання, яке включає три блоки: тести із загальних навчальних правничих компетентностей, тести правничих навчальних дисциплін та іноземної мови. Задля забезпечення належного рівня підготовки студентів 4 курсу денної форми навчання та 5 курсу заочної форми навчання юридичного факультету ЗНУ, які у наступному році зможуть реалізувати своє право на здобуття рівня вищої освіти магістр за спеціальністю 08 «право», на юридичному факультеті Запорізького національного університету стартував річний проект із підготовки до ЗНО.

Вже з вересня майбутні випускники бакалаврату почали ґрунтовно готуватися до ЗНО, для них передбачені оглядові лекції, тести-тренінги, максимально наближені за змістом та процедурою до тих, які будуть влітку наступного року. Значний обсяг інноваційних форм і методів навчання, які планується впровадити у процесі підготовки до ЗНО, допоможуть майбутнім вступникам не тільки підвищити рівень своєї теоретичної підготовки, професійної компетентності, а й психологічно бути готовими до тестування. Кадрове забезпечення підготовки до ЗНО здійснюється викладачами юридичного факультету ЗНУ, а також планується залучення найкращих викладачів інших ВНЗ у рамках академічного обміну.

Студенти із радістю сприйняли ініціативу юридичного факультету щодо проведення занять з підготовки до ЗНО й налаштовані на досягнення позитивного результату, досягти якого планують завдяки наполегливій праці. Своїм досвідом підготовки до ЗНО поділилися випускники юридичного факультету ЗНУ 2017 року Ольга Попова та Владислав Бандровський, які завдяки отриманим високим результатам під час ЗНО 2017 року, змогли продовжити навчання на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка на держбюджетній основі. При цьому вони зазначили, що рівень їх підготовки як випускників юридичного факультету не поступається рівню підготовки випускників інших провідних ВНЗ, а для підготовки до ЗНО студентам юридичного факультету ЗНУ запропонували ряд корисних порад стосовно методів, джерельної бази та психологічного налаштування.

Проведення занять планується впродовж всього навчального року до травня включно із організацією фінального тестування в форматі, наближеному до реальних умов.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини