Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Випускниця економічного факультету отримала титул Miss Ukraine International 2017

Випускниця економічного факультету отримала титул Miss Ukraine International 2017

Випускниця економічного факультету  отримала титул Miss Ukraine International 2017
13.09.2017 15:38 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет ЕПК Фінанси і кредит Бухгалтерський облік

На початку осені в столиці відбувся конкурс «Міс Україна 2017». Почесний титул конкурсу Miss Ukraine International 2017 присудили цьогорічній випускниці магістратури економічного факультету Запорізького національного університету ("Фінанси і кредит"). Тепер дівчина представлятиме нашу країну на всесвітньому конкурсі в Японії.

У минулому дівчина закінчила Запорізький авіаколедж. 24-річна Ксенія вже має досвід роботи в модельному бізнесі за кордоном.
Майже 10 років Ксенія Чіфа присвятила народним танцям, співала, малювала, писала в школі вірші. Також вона є прихильницею здорового способу життя. Зараз працює в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати), в міжнародній компанії. Є послом доброї волі із прав людини Організації Об’єднаних Націй.
Цікаво, що в цьому ж конкурсі брала участь того року подруга Ксенії – Анастасія Гринь, цьогорічна випускниця Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету (спеціальність «Бухгалтерський облік»), яка продовжила здобувати вже вищу освіту в нашому виші. І навіть переконала Ксенію також долучитися до цього проекту, хоча спочатку дівчина була налаштована скептично. Чого тільки не включала програма заходів із підготовки до конкурсу: катання на сап-бордах, перетягування канатів у піні, змагання із балансування, йогу, гандбол, майстер-класи з етикету, моди, косметології, благодійності, спілкування з відомими людьми.
Поза конкурсних проектів Ксенія продовжує займатися бізнесом і планує втілення багатьох відповідних проектів. А ще – акумулює сили для низки благодійних напрацювань.

Економічний факультет

Схожі новини