Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Організаційний комітет акредитував спостерігачів від претендентів на посаду ректора ЗНУ

14.09.2017 16:46 Все Головні новини

Сьогодні, чотирнадцятого вересня, під час засідання Організаційного комітету з проведення виборів ректора ЗНУ голова Організаційного комітету Дмитро Бабміндра проінформував членів Оргкомітету про клопотання кандидата на посаду ректора Запорізького національного університету Сергія Дьоменка з проханням акредитувати спостерігачами на виборах ректора ЗНУ Олексія Бєлякова та Ліану Зеленкевич. А також клопотання кандидата на посаду ректора ЗНУ Миколи Фролова з проханням акредитувати спостерігачами на виборах ректора університету Даміра Бікулова та Олександра Олійника.

Члени Оргкомітету прийняли рішення акредитувати спостерігачами на виборах ректора університету осіб, запропонованих кандидатами на посаду ректора Сергієм Дьоменком та Миколою Фроловим.