Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету долучилися до онлайн-конференції

Студенти юридичного факультету долучилися до онлайн-конференції

15.09.2017 09:39 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет онлайн конференція професійна англійська мова в галузі право освітній процес

Нещодавно в конференц-зал Інформаційно-ресурсного центру ім. митрополита Андрея Шептицького в м. Львові відбулася відкрита лекція професора Крістіни Гантель-Фрейзер "BUILDING PEACE WITH CONFLICT – THE RULE OF LAW AS PARTNER OF INTEGRATED CONFLICT MANAGEMENT". Це – професор-емерит Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада). Студенти юридичного факультету Запорізького національного університету долучилися до заходу, який проходив у форматі онлайн-конференції.

Доповідачка у своїй лекції звернула увагу на особливості конфліктології в сучасному світі та важливість її при вирішенні суперечок. Також пані Гантель-Фрейзер поділилася власним досвідом щодо викладання конфліктології та організаційної психології, адже лекції з даної тематики звучали в університетах Канади, США, Німеччини, Угорщини, Греції та України. Також вона працювала в різних проектах по всьому світі, зокрема в тих, які ініціювало Міністерство закордонних справ Канади, Угорщини та Індонезії, а також ООН у Криму.
Проведення цього заходу стало результатом проекту UCU RuleofLawLectureSeries, що реалізується Центром верховенства права Українського католицького університету за підтримки Програми USAID з реформування сектору юстиції "Нове правосуддя" у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області та АО "Матвіїв та партнери".
Студенти юридичного факультету оцінили свою участь у заході як дуже продуктивну, а захід як цікавий та інформаційно насичений. Ті, хто прослухав лекцію в онлайн-форматі, змогли не лише покращити професійні компетентності, але й збагатити свою професійну англійську мову. Студенти висловили вдячність декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць, адже завдяки її ініціативі у майбутніх правників ЗНУ виникла традиція брати активну участь у відкритих лекціях Українського католицького університету.

Юридичний факультет