Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики вшанували народних героїв

Представники факультету журналістики вшанували народних героїв

15.09.2017 10:12 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики народні герої України патріотичне виховання освітній процес

Вчора у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара відбулася ювілейна 25-та церемонія нагородження орденом «Народний герой України». Студенти факультету журналістики у супроводі заступника декана з виховної роботи Анастасії Кондрико та доцента кафедри журналістики Олени Усманової разом з іншими небайдужими українцями поринули у той героїчний і, водночас, трагічний стан, коли щиро пишаєшся захисниками своєї Батьківщини, усвідомлюючи, що декого уже немає серед живих.

Після загальноприйнятого державного гімну захід розпочався хвилиною мовчання та молитвою у виконанні капелана Тараса Коцюби. Почесні нагороди отримали 14 героїв України, серед них троє – запоріжці, ще троє нагороджені посмертно. До числа героїв увійшли не лише ті, хто воюють на передовій, а й волонтери, журналісти та медики. Воїнів відзначали срібним тризубом в оздобленні червоно-чорної стрічки, цивільних – жовто-блакитної.
У залі панувала справжня сімейна атмосфера: «не було чужих – лише всі свої». Побратими розповідали один про одного, зупиняючись на скрутних моментах та героїчних вчинках. Кожного номінанта або його родичів, друзів зустрічали стоячи та бурхливими оплесками. Багато присутніх не могли стримати сльози.

Анастасія Давидченко,
студентка ІІІ курсу факультету журналістики