Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет приймав у виші II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Математичний факультет приймав у виші II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Математичний факультет приймав у виші  II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
18.09.2017 15:00 Все Головні новини Факультети Математичний Математичний факультет II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південному регіоні ЕПК МОН України

Цього року ЗНУ втретє виступив регіональним координатором світової олімпіади з програмування у Південному регіоні (1/4 фіналу міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC) в якості координатора Півдня України (наказ МОН Україні № 414 від 21.03.2017 року). Відтак, шістнадцятого вересня відбувся цей II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південному регіоні у Запорізькому національному університеті.

Для спостерігання за ходом змагань і забезпечення можливості проконтролювати дотримання  правил олімпіади ACM компанія Livestream організувала онлайн-трансляцію з Південного та Центрального регіонів(https://livestream.com/ACM-ICPC/ACM-ICPC-2017-1-4-final)

Головою оргкомітету олімпіади виступив проректор ЗНУ з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук. Він відзначив, що Запорізький національний університет пишається тим, що вже традиційно є осередком руху спортивного програмування в Південному регіоні. Відтак, у виші надзвичайно раді, що інтерес до ІТ-технологій зростає і становить фундамент майбутнього України.

Цього року у II етапі у змаганні, яке відбувалося онлайн (http://ejudge.sumdu.edu.ua/cgi-bin/new-client?contest_id=321), у Південному регіоні взяли участь 36 команд з Херсона, Миколаєва, Одеси, Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя (всього 18 вишів регіону). Ці команди вибороли своє право на участь у березні цього року.( http://web.znu.edu.ua/acm/1742.eng.html)

Протягом 5 годин найкращі команди студентів-програмістів Півдня змагалися за право виступити у Півфіналі світу, який пройде 21-23 жовтня 2017 у Вінницькому національному технічному університеті, і Фіналі України, який пройде 9-11 жовтня у Одеський національній академії харчових технологій.

Команди коледжів, які з цього року змагаються у конкурсі зі студентськими командами, показали гарні результати. Так, команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ CELZNU_CodeWizards (Ян Стоянов, Ярослав Толстенков, Євген Яринич, тренер – Геннадій Циммерман) посіла 1 місце у дивізіоні коледжів Південного регіону, 2 місце – за командою ETC KhNTU2 (Економіко-технологічний коледж Херсонського національного технічного університету), 3 місце посіла команда Одеського технологічного коледжу ОНАПТ OTC-ONAFT-First. Ці команди запрошуються на Фінал України у Одесу.

Всі шкільні команди, які брали участь у змаганнях у шкільному дивізіоні, також отримали запрошення на Фінал України.

У студентському дивізіоні перше місце виборола досвідчена команда Одеського національного політехнічного університету ONPU_Compote (Максим Молчанов, Тетяна Філіштинська, Дмитро Садовий, Олексій Холовчук, тренер Рувінська Вікторія Михайлівна), друге місце розділили команди ONU_Luckomotive (Таран Тетяна Юріївна, Сплошнов Кирило Дмитрович, Осецимський Анатолій Вадимович) та ONU_Rabid_Pandas (Вустянюк Ігор Дмитрович, Наумова Олена Олександрівна, Карташов Денис Геннадійович), тренер Антоненко Олександр Сергійович, третє – у команд ONU_cat_POWER (Воронов Кіндрат Сергійович, Гвоздєв Валерій Дмитрович, Максимова Євгенія Артурiвна, тренер Антоненко Олександр Сергійович), ONPU_GreenDay* (Ярмоленко Андрій Сергійович, Девятков Владислав Володимирович, Балабан Дмитро Володимирович, тренер Рувінська Вікторія Михайлівна), ZNTU_Kappatalize (Твердохліб Євгеній Романович, Міщенко Максим Євгенович, Ковальчук Анжеліка Олегівна, Зінов’єв Олександр Васильович, тренер Миронова Наталя Олексіївна).

З результатами олімпіади у Південному регіоні (http://ejudge.znu.edu.ua/2017/south-standing.html), по всій Україні(http://olymp.sumdu.edu.ua:8080/tren.php), з комплектом задач(http://web.znu.edu.ua/acm//2017/2/Problems-2017-2stage.pdf), з фото можна ознайомитися на сайті олімпіади. Всі бажаючі можуть долучитися до вирішування цих задач онлайн у режимі upsolving, звернувшись за логінами та паролями на адресу кординатора II етапу.

 

Інформацію підготувала координатор II етапу

Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

у Південному регіоні Кеберле Наталія Геннадіївна


 

Схожі новини