Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для правників організували фаховий майстер-клас

Для правників організували фаховий майстер-клас

22.09.2017 15:48 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет фестиваль правничої кар’єри магістратура Правоохоронна діяльність

На юридичному факультеті ЗНУ у рамках проведення «Фестивалю правничої кар’єри» для слухачів магістратури за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та студентів 3 і 4 курсів відбувся майстер-клас, присвячений правовому регулюванню та специфіці організації охоронно-детективної діяльності в Україні, проведений генеральним директором ТОВ «Миротворець» Олександром В’ячеславовичем Аганіним та директором служби охорони ТОВ «Миротворець» Олександром Анатолійовичем Сливою. На заході були присутні декан юридичного факультету Т.О. Коломоєць, викладач кафедри теорії та історії держави та права А.О. Аганіна, в.о. завідувача кафедри кримінального права та правосуддя Ю.В. Пирожкова.

Аганін О.В. ознайомив студентів та магістрантів із видами послуг (зокрема, це – охорона майна громадян; охорона майна юридичних осіб; охорона фізичних осіб), які можуть надаватися суб'єктами охоронної діяльності на підставі отриманої у встановленому порядку ліцензії. Генеральний директор навів конкретні приклади, акцентувавши увагу на ексклюзивних охоронних послугах безпосередньо ТОВ «Миротворець», окреслив форми співпраці охоронного агентства із правоохоронними органами.

Слива О.А., відповідаючи на численні запитання присутніх, звернув увагу на перелік кваліфікаційних вимог до професії охоронця, процедурні питання працевлаштування до охоронного агентства та просування по службі.

Олександр Аганін також окреслив Порядок застосування персоналом охорони заходів фізичного впливу та спеціальних засобів, який передбачений Законом України «Про охоронну діяльність», акцентував увагу, що під час здійснення охоронної діяльності персонал охорони має право застосовувати до осіб, які посягають на об'єкт охорони, заходи фізичного впливу та спеціальні засоби в особливих випадках, якщо інші заходи не привели до припинення посягання або до виконання особою законної вимоги персоналу охорони. І це у разі: захисту себе або іншої особи від нападу, що становить загрозу життю та здоров'ю або майну; запобігання незаконній спробі насильницьким шляхом заволодіти спеціальними засобами; необхідності затримати правопорушника, який незаконно проник на об'єкт, що охороняється, або який вчиняє інші протиправні дії та чинить опір; знешкодження тварини, що загрожує життю та здоров'ю персоналу охорони або інших осіб.

На майстер-класі студенти мали змогу познайомитися із сучасними видами спеціальної техніки , яку застосовують у своїй щоденній діяльності працівники ТОВ «Миротворець» для охорони майна, при організації особистої охорони, для збирання інформації тощо. У зв’язку із цим студентами та магістрантами ставилося чимало питань на які надали вичерпні професійні відповіді, а найбільш активних студентів запросили на екскурсію безпосередньо до офісу ТОВ «Миротворець».

Наостанок, представники юридичного факультету висловили щиру вдячність за проведений майстер-клас й побажали не менш активного продовження подальшої співпраці.

Юридичний факультет