Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету завітали до Центру безоплатної правової допомоги

Студенти юридичного факультету завітали до Центру безоплатної правової допомоги

Студенти юридичного факультету завітали  до Центру безоплатної правової допомоги
25.09.2017 13:17 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес екскурсія Фестиваль правничої кар’єри

У рамках проведення «Фестивалю правничої кар’єри» на юридичному факультеті студенти Запорізького національного університету за ініціативи декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць відвідали Запорізький Регіональний центр безоплатної правової допомоги.

Співробітники центру влаштували для гостей екскурсію, та розповіли про діяльність установи. Студенти дізналися, що під час виконання функцій із надання безоплатної вторинної правової допомоги, Регіональний центр взаємодіє із судами, органами прокуратури та іншими правоохоронними органами. А також – органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, іншими суб'єктами надання безоплатної правової допомоги, органами адвокатського самоврядування, громадськими об'єднаннями.

Основним завданням регіонального центру є створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме – забезпечення надання таких видів правових послуг.

Також майбутніх правників, які навчаються у ЗНУ, проінформували про специфіку суб'єктів звернення, а також про можливість проходження там практики.

Представники юридичного факультету висловлює щиру подяку керівництву Центра і сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю з цією установою!

Юридичний факультет