Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники та абітурієнти біологічного факультету відвідали Зоологічний музей ЗНУ

Першокурсники та абітурієнти біологічного факультету  відвідали Зоологічний музей ЗНУ
25.09.2017 14:34 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційної діяльності екскурсія

На біологічному факультеті ЗНУ триває низка заходів, приурочених до важливої ювілейної дати – 30-річчя факультету. Так, днями до навчального корпусу №3, де розташований біологічний факультет, завітали близько 30 старшокласників, зацікавлених у вступі до вишу на природничі дисципліни. Їх запросили в гості до університету студенти біофаку, які зараз проходять педагогічну практику в загальноосвітніх навчальних закладах. Під керівництвом доцента кафедри хімії Вікторії Перетятько учні ознайомилися з аудиторним фондом факультету та з його лабораторіями.

Вони дізналися більше про історію заснування та розвитку факультету, його сьогодення, досягнення викладачів і студентів ЗНУ, а також про їхні плани на майбутнє. Зокрема, їх зацікавила можливість ще в студентські роки розпочати наукову кар’єру, приєднавшись до Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. Також школярі з увагою вислухали інформацію про можливість стати учасниками Малої академії наук, чиї наукові пошуки проходять під керуванням викладачів біологічного факультету.

У центрі уваги присутніх на зустрічі була можливість проходження академічного стажування в іноземних вишах, участь у студентському самоврядуванні ЗНУ тощо. Незабутнє враження на них справила екскурсія Зоологічним музеєм університету, яку блискуче провів його директорОлександр Коротя. Школярі запевнили, що вони з радістю завітають на День відкритих дверей, аби більше дізнатися про вподобані спеціальності та зробити остаточний вибір щодо навчального закладу, де вони здобуватимуть вищу освіту.

Крім того, нещодавно до Зоологічного музею завітали першокурсники біологічного факультету під керівництвом заступника декана з виховної роботи, асистента кафедри садово-паркового господарства Вікторії Яранцевої. Студентів з інтересом ознайомилися із багатою колекцією опудал тварин, птахів і риб, які представляли не лише нашу природно-кліматичну зону, а й інші області України та інші країни. Також їх зацікавили великі колекції пташиних яєць, комах зібраних викладачами і студентами біологічного факультету, придбаних та прийнятих у дар від колекціонерів за час існування музею.

Студенти подякували керівництву факультету за можливість взяти участь в екскурсії, ознайомитися з цікавими експонатами музею та вкотре переконатися, що зробили правильний вибір на користь здобуття вищої освіти на біологічному факультеті ЗНУ.

Таміла Тарасенко