Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмен ЗНУ Роман Агаєв – переможець обласної першості з армрестлінгу «Залізна осінь-2017»

26.09.2017 10:08 Все Головні новини юридичний факультет спорт перемога

Днями в Енергодарі відбулася XI відкрита першість з армрестлінгу «Залізна осінь-2017». Змагання зібрало 60 найсильніших представників цього виду спорту в Запорізькій області. До міста завітали спортсмени із Запоріжжя, Мелітополя, Дніпрорудного, Приморська, Кам'янки-Дніпровської та Знам'янки. Запорізький національний університет представляв аспірант юридичного факультету Роман Агаєв. Як завжди, спортсмен гідно презентував на турнірі рідне місто.

Змагання проводилися у вагових категоріях: 63, 70, 78, 86, 95, + 95 кг. У категорії 63 кг не було рівних Роману Агаєв, який посів 1 місце на лівій і правій руці. Переможці та призери першості «Залізна осінь» були нагороджені медалями, грамотами та цінними призами.
Нагадаємо, що у минулому він – переможець та призер багатьох престижних всеукраїнських та міжнародних змагань.
Колектив Запорізького національного університету вітає Романа Агаєва з черговою перемогою та бажає йому подальших успіхів у навчанні та на шляху до спортивного олімпу!

Юридичний факультет