Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету зустрілися із запорізькими старшокласниками

Студенти історичного факультету зустрілися із запорізькими старшокласниками

26.09.2017 11:12 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет студентське самоврядування профорієнтаційна діяльність

Днями представники студентської ради історичного факультету Запорізького національного університету завітали із профорієнтаційним візитом до Запорізької загальноосвітньої школи № 89. Вони зустрілися із майбутніми абітурієнтами, аби допомогти їм здійснити важливий вибір й остаточно визначитися із вищим навчальним закладом, куди одинадцятикласники в наступному році планують подавати документи для вступу.

Студенти-активісти Іван Калугін та Богдан Хом’як влаштували для старшокласників лекцію на тему: «Вища освіта в Україні». Під час зустрічі з учнями вони висвітлили такі питання: «Чому ЗНУ не гірший за львівські, харківські, дніпровські та київські провідні університети?»; «Перспективи у виборі майбутньої професії» та «За що варто любити історичний факультет?».

Їхній виступ викликав жваве обговорення серед учасників зустрічі. Одинадцятикласники демонстрували активність і небайдужість у виборі майбутнього навчального закладу.

Усі вони оцінили лекцію як дуже інформативну та цікаву. Учні подякували гостям та із задоволенням сфотографувались із ними на згадку.

Директор загальноосвітньої школи №89 Марина Холоденко також подякувала студентам і висловила сподівання, що в майбутньому вони ще завітають до школи, аби зустрітися з учнями десятих і дев’ятих класів.

Історичний факультет