Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті стартував ІІ сезон студентського дебатного клубу

На історичному факультеті стартував ІІ сезон студентського дебатного клубу

На історичному факультеті стартував  ІІ сезон студентського дебатного клубу
26.09.2017 14:00 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет студентське самоврядування дозвілля

Днями у Запорізькому національному університеті відбулося відкриття другого сезону Дебатного клубу історичного факультету "R A T U S". Ініціаторами та організаторами проведення його засідань є студенти-активісти факультети, а взяти участь в обговоренні цікавих, інколи провокативних тем і навчитися, як правильно вести дискусії, на його базі можуть всі охочі.

Для проведення гри організатори клубу обрали т.з. «британський формат». Цього разу вони вирішили «для розгону» запропонувати для обговорення таку тему: «Ліквідація історичного факультету ЗНУ», яка відразу привернула увагу студентів та збільшила їхню зацікавленість в участі у засіданні.

За уряд, тобто підтримуючи запропоновану тезу, цього разу виступили 2 команди: «Collins x2» (Андрій Олешко та Дмитро Трюхан) й «ОУН» (Богдан Хом’як і Максим Явтушенко). За опозицію також виступали 2 команди: «Звивина Геродота» (Олексій Соловйов і Сергій Ващенко) та «Кавказ» (Ігор Наджафов і Чейгун Шихалієв).

Учасники та глядачі визнали дебати цікавими та запеклими. Представники кожної з команд прагли якнайпереконливіше аргументувати свою позицію. За результатами гри місця між її учасниками розподілилися таким чином: кращими стали представники команди «Звивина Геродота», на другому місці – «Кавказ», на третьому – «ОУН», а на четвертому – «Collins x2».

Наступні дебати планують провести вже в жовтні. Студрада історичного факультету запрошує всіх охочих взяти в них участь, аби спробувати свої сили та перевірити рівень свого критичного мислення.

Більше інформації про дебатний клуб можна отримати, завітавши до 303 аудиторії навчального корпусу ЗНУ №5.

Історичний факультет