Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студрада активно презентує свої напрацювання

Студрада активно презентує свої напрацювання

29.09.2017 12:39 Все Головні новини Студентська рада ЗНУ студентське самоврядування дозвілля

Так, днями у рамках діяльності Школи першокурсника в Запорізькому національному університеті влаштували грандіозну інформаційно-розважальну подію «Ярмарок організацій ЗНУ». Організатор заходу – студенти-активісти вишу – подбали про те, аби вчорашні абітурієнти швидше зорієнтувалися в новому для них стилі життя. Вони прагнуть, аби першокурсники змогли якнайкраще скористатися усіма можливостями, які відкриваються в університеті перед талановитою, небайдужою й націленою на успіх молоддю.

За підтримки центру культури ЗНУ, представники студентської ради влаштували для всіх охочих веселе шоу. Уподовж кількох годин не лише першокурсники, але й студенти старших курсів із цікавістю ходили між ятками, де відбувалась презентація різноманітних секторів студентської ради та молодіжних організацій нашого вишу. Вони брали участь у різноманітних цікавих конкурсах, влаштовували незвичайні фотосесії та водночас дізнавалися більше інформації про те, як із користю для себе й тих, хто поруч, проводити дозвілля. На заході були представлені студентське телебачення ZNU TV та молодіжний журнал «Магма», що виходить силами молоді університету за їхньої ініціативи. Усі охочі могли відчути себе журналістами, дізнатися більше про те, як діють молодіжні ЗМІ, у чому їхні завдання та мета.
Також чимало людей спинялося біля ятки «Лекторію ЗНУ». Цей важливий інформаційний проект набуває все більшою популярності серед студентів різних факультетів. Адже кожен його захід присвячують розкриттю актуальних для молоді тем, а невимушена дружня атмосфера дозволяє всім учасникам засідання приєднатися до обговорення та поставити запитання лекторам, серед яких чимало відомих особистостей. Соціальний сектор студради ЗНУ закликав усіх присутніх на святі подбати про себе, вести здоровий спосіб життя, зокрема правильно харчуватись. Для цього їм порадили приєднатися до акції «Fresh food». Завдяки ініціативі представників сектору, зараз в буфетах усіх корпусів університету можна придбати здорову їжу, здебільшого страви із фруктів й овочів, марковані фірмовими стікерами акції. Ці страви виготовляють у комбінаті громадського харчування університету «Тетянин день».
Ті, хто цікавляться спортом, не залишилися байдужими до стенду «ZNU Panthers». Вони прагли якомога більше дізнатися про новий не лише для вишу, але й для нашого міста вид спорту – фрісбі. Зараз завершується запис до цієї секції, яка функціонуватиме на базі ЗНУ.
Звісно, найбільше уваги привернула до себе ятка студентської ради Запорізького національного університету. Тут студенти старших курсів розповідали, які перспективи відкриває навчання в ЗНУ перед амбітними ініціативними першокурсниками. Вони закликали усіх охочим приєднатися до органу студентського самоврядування та мати реальний вплив на вирішення важливих питань функціонування університету. Адже представники адміністрації вишу завжди дотримуються принципу рівноправних партнерських відношень із студентською молоддю, зокрема коли йдеться про освітній процес, академічну мобільність студентів тощо. Усі першокурсники, які стали учасниками заходу, щиро подякували його організаторам. Вони зазначають, що на початку навчального року почували себе розгубленими від нових перспектив, можливостей, напруженого ритму студентського життя, що значно відрізняється від шкільного. За місяць вони, зокрема завдяки підтримці представників студактиву вишу, відчули себе часиною великої дружної родини.
Тепер вони прагнуть не лише навчатися та здобувати міцні знання, але й цікаво та змістовно проводити дозвілля. Тож захід, під час якого презентували так багато цікавих можливостей для активної молоді, був саме на часі.