Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр післядипломної освіти пропонує великий спектр освітніх послуг

Центр післядипломної освіти пропонує великий спектр освітніх послуг

29.09.2017 12:44 Все Головні новини Центр післядипломної освіти сертифікаційні програми екскурсійна справа юридичний переклад Moodle система електронного забезпечення навчання

У цьому навчальному році, відповідно до рішення конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби, Центр вже третій рік поспіль буде реалізовувати підготовку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмою короткострокового семінару з питань запобігання корупції.

Також за словами керівника Центру післядипломної освіти Ірини Львової, розпочата в минулому році робота з розробки нових сертифікатних програм, які пропонують у першу чергу студентам вишу, також дає свої результати. Вже розпочала роботу група за сертифікатною програмою «Екскурсійна справа». Її особливість полягає у специфіці викладання двох смислових модулів, які розраховані на певний напрям освіти слухача. У жовтні планує розпочати роботу група за сертифікатною програмою «Переговорні комунікації та медіація», до речі, хотілось би відзначити, що вже в минулому навчальному році за цією програмою навчання пройшла одна група.

Традиційно, з середини жовтня, розпочнуть свою роботу курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів за програмою «Сучасні аспекти теорії і методики спортивного тренування». Наразі, досить активно формується група за програмою підвищення кваліфікації тренерів з фітнесу і найближчим часом розпочне свою роботу.

Також, необхідно зазначити, що робота з розробки нових сертифікатних програм не зупиняється, наприклад, сьогодні юридичним факультетом розроблена програма «Юридичний переклад», яка викликає не аби яку зацікавленість. Сподіваємось, що найближчим часом почнеться навчання і за цією програмою.

Започаткована у минулому році атестація осіб, що претендують на вступ на державну службу, з української мови, на сьогодні, користується значним попитом і відповідно графіку атестацій, у цьому навчальному році, вже пройшло одне засідання атестаційної комісії. Нагадаємо, що наступне засідання відбудеться 03 жовтня 2017 року. Додаткова інформація з цього питання знаходиться за покликанням:

В цьому році у Центрі планують розпочати роботу з використання в навчальному процесі для слухачів курсів можливостей системи електронного забезпечення навчання ЗНУ Moodle. Передбачається не лише використання елементів дистанційного навчання, але й впровадження електронної реєстрації на курс, що зацікавив.

Центр післядипломної освіти