Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо співробітників наукової бібліотеки ЗНУ зі святом!

Вітаємо співробітників наукової бібліотеки ЗНУ зі святом!

29.09.2017 15:16 Все Головні новини Університет наукова бібліотека привітання свято

Шановні колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу нашого народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

На сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань для студентів і викладачів вишу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.
Завдяки зусиллям Вашого колективу, представники ЗНУ мають доступ до наукових та інформаційних бібліотечних ресурсів провідних бібліотечних установ світу. Це значно розширює їхні можливості для наукового пошуку, самоосвіти та підвищення кваліфікації.
Подальший розвиток бібліотеки – це одне із важливих завдань для всього колективу Запорізького національного університету.
Тож від усієї душі бажаємо Вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі!

колектив ЗНУ