Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ обрав ректором Миколу Фролова

Колектив ЗНУ обрав ректором Миколу Фролова

30.09.2017 14:03 вибори ректора Закон Про вищу освіту МОН України

Вчора, двадцять дев’ятого вересня 2017 року, в Запорізькому національному університеті відбулися вибори ректора. Участь у виборах, які проходили за новим Законом «Про вищу освіту», мали право брати усі штатні науково-педагогічні працівники, а також обрані делегати від студентства та штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними, педагогічними працівниками. Загалом на п’яти виборчих дільницях участь у виборах взяли 882 особи. Оргкомітет із виборів ректора ЗНУ офіційно затвердив результати. Так, перемогу на виборах здобув доктор історичних наук, професор Микола Олександрович Фролов. Кандидатуру Миколи Фролова підтримали 676 виборців, що становить 71,9 % від їх загальної чисельності.

Друге місце у виборах посів кандидат фізико-математичних наук, доцент Анатолій Васильович Недоля. За його кандидатуру проголосували 90 осіб (9,6 %). Тридцять п’ять (3,7 %) голосів виборці віддали за кандидата юридичних наук, доцента Сергія Васильовича Дьоменка.
Марина Кабаченко, в.о. заступника начальника відділу з питань кадрового забезпечення підвідомчих закладів та установ департаменту кадрового забезпечення Міністерства освіти і науки України, спостерігачі від претендентів на посаду ректора і від громадських організацій зазначили, що вибори пройшли організовано, чітко, спокійно, без порушень нормативно-правової бази.
Багатотисячний колектив Запорізького національного університету щиросердно вітає Миколу Олександровича Фролова з обранням на посаду ректора! Переконані, що подальша діяльність університету, під керівництвом ректора Миколи Олександровича Фролова забезпечить подальший динамічний розвиток Запорізького національного університету на шляху до інтеграції у світовий освітній і науковий простір!
Покликання на протокол: Протокол виборчої комісії