Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті для першокурсників провели посвяту у студенти

На юридичному факультеті для першокурсників провели посвяту у студенти

02.10.2017 09:22 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет студентське самоврядування свято дозвілля

Днями на базі санаторія-профілакторію ЗНУ на о. Хортиця студентська рада юридичного факультету організувала свято «Посвята в студенти». Веселе та захопливе дійство відбулося завдяки всебічній підтримці декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць та голови студентської ради університету Анастасії Долгополової.

У заході взяли участь 150 першокурсників, які цього року приєдналися до лав студентства юридичного факультету, та представники студентського активу факультету.
Під час заходу голова студентської ради юридичного факультету Арман Навоян привітав студентів зі вступом до ЗНУ та наголосив, що вони зробили правильний вибір на шляху до успіху та стали переможцями за результатами вступної кампанії-2017. Він підкреслив, що тепер вони – частина великої студентської родини.
Спершу наші студенти побували з екскурсією в історичному комплексі «Запорізька Січ» на о. Хортиці. Макети будівель козацького коша і цікава розповідь екскурсовода справили велике враження на всіх учасників екскурсії.
Присутнім на святі сподобались веселі конкурси, які для першокурсників влаштували на базі профілакторію. Студенти старших курсів поділилися з першокурсниками цікавими історіями по навчання й дозвілля студентства на факультеті.
Усі учасники акції залишилися дуже задоволеними цією святковою подією. Вони зазначили, що такі спільні заходи об’єднують колектив і надихають на спільну працю. Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць також відзначила, що це – важлива традиція для всіх студентів юридичного факультету. На її думку, такі спільні заходи для студентів різних курсів дозволяють першокурсникам швидше адаптуватися до навчання у виші та приєднатися до плідної роботи всього колективу факультету.

Юридичний факультет