Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК провели благодійний ярмарок на допомогу бійцям української армії

Студенти ЕПК провели благодійний ярмарок на допомогу бійцям української армії

03.10.2017 11:14 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж волонтерство соціальна акція дозвілля

Нещодавно в Економіко-правничому коледжі в рамках проведення обласної благодійної акції «Допоможемо Українській армії» відбувся благодійний ярмарок на підтримку бійців АТО. Студенти виготовили різноманітні вироби: сувеніри, прикраси, іграшки, картини, твори декоративно-прикладного мистецтва. Крім того, вони презентували на виставку-продаж ікебани.

Усі кошти, зібрані від продажу виробів, будуть спрямовані на придбання медикаментів для бійців у зоні АТО. За підсумками проведеної акції її учасники зібрали 782 грн. Кошти будуть передані до Волонтерського комітету при Запорізькій обласній державній адміністрації.

Ця акція – лише перша в низці подібних, об’єднаних у великий волонтерський проект від ЕПК. Так, до 14 жовтня, Дня захисника України, студенти коледжу запланували виготовити вітальні листівки, прапори України.

Колектив Економіко-правничого коледжу звертається до всіх небайдужих із проханням долучитися до цієї важливої соціальної ініціативи. Викладачі та студенти коледжу у своєму заклику наголошують: «Добровільна благодійна пожертва не спустошить Ваш гаманець, але допоможе врятувати життя героям, які захищають від агресора наші сім’ї, свободу та Україну!».

Економіко-правничий коледж