Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує відвідати театр

Профспілка ЗНУ запрошує відвідати театр

03.10.2017 14:05 Все Головні новини Первинна профспілкова організація ЗНУ дозвілля театр

Первинна профспілкова організація ЗНУ запрошує усіх охочих відвідати вистави та концерти, що відбудуться в жовтні в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара. На замовлення членів профспілки – студентів, викладачів, співробітників та колективів підрозділів університету – квитки надаються зі знижкою.

Зазвичай представники інтелектуальної еліти знаходяться у вирі культурних подій міста. Так, у вересні студенти та освітяни ЗНУ відвідали низку захоплюючих вистав, які відбулися у рамках відкриття 89-го театрального сезону на сцені театру ім. В. Г. Магара: «Подруга життя», «Шалена ніч», «Далі – тиша», «Театр» («Два життя Джулії Ламберт»), «Любов у стилі бароко», «Шерлок у спідниці», «Леді Гамільтон».

Широкий репертуар на різні смаки та для різних вікових груп пропонують театрали й у жовтні. Прем’єрою сезону стала комічна історія на дві дії «За двома зайцями» (М. Старицький, І. Нечуй-Левицький) у постановці Тетяни Лещової. Цікавими подіями для дітей будуть музичні казки: «Кіт у чоботях», «Пан Коцький», «Котигорошко», «Як Омелько царівну рятував». Багато концертних програм, драматичних та комічних творів, а також моновистав чекають і на дорослих відвідувачів театру.

Афішу на жовтень можна подивитися на фото або на сайті театру ім. В. Г. Магара за покликанням: http://www.magara.zp.ua/afisha/.

Первинна профспілкова організація ЗНУ