Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті визначили кращих знавців екології

На біологічному факультеті визначили кращих знавців екології

05.10.2017 15:16 Все Головні новини Факультети Біологічний Біофак Конкурс «Кращий знавець екології»

4 жовтня на біологічному факультеті Запорізького національного університету в рамх 30-річчя факультету відбувся  вже традиційний конкурс-олімпіада студентських науково-дослідних робіт на звання «Найкращий знавець екології».

Участь у цьому науковому заході взяли студенти 2, 3, 4 курсів та магістратури які навчаються за  освітньою програмою «Екологія та охорона навколишнього  середовища».

До складу конкурсної комісії заходу увійшли завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський, доценти цієї кафедри Наталія Костюченко та Костянтин Домбровський, к.тех. н., доцент Григорій Чаусовський та модератор конкурсу – асистент кафедри  загальної та прикладної екології і зоології Кристина Крупій.

За словами організаторів, цей конкурс проводиться з метою залучення молоді до наукової роботи і до активного студентського життя.

Відкрив цей захід завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський, який   побажав учасникам плідної роботи і подальших наукових досягнень.

Конкурс складався з двох частин: вікторини та презентації доповідей. Участь у відеовікторині взяли усі присутні студенти. Для них були підготовлені запитання, які стосувались різних сфер науки: екологічного моніторингу, урбоекології, математичних методів екології та іншого. Вони відповіли на низку запитань, а представники комісії визначили кількість набраних балів та переможців у цьому розділі.

До участі у науковому змаганні свої роботи представили студенти-конкурсанти 4 курсу Дмитро Водолазький, Юлія Валерченко, Анжеліка Поваляєва та студентка магістратури Катерина Головчун.

У своїх презентаціях вони продемонстрували високий рівень наукових досліджень з таких тем: «Метод отримання водневої води для поліпшення екології людини», «Скринінг пігментно-синтезувальних дріжджів – біоіндекаторів іонів хрому», «Вплив іонів кадмію на життєдіяльність каротиносинтезованих дріжджів у присутності гумінових речовин», «Особливості формування мікробних комплексів кореневої зони томатів в умовах закритого грунту».

Відзначимо, що члени комісії оцінювали роботи за такими критеріями: презентація, захист, доповідь, рівень викладеного матеріалу.

За підсумками роботи конкурсної комісії найкращим визнали дослідження: Дмитра Водолазького, який посів 1 місце, набравши найбільшу кількість балів – 29. Друге місце посіла студентка Катерина Головчун, яка набрала 20, 4 бали, а третє місце між собою розділили Юлія Валерченко та Анжеліка Поваляєва.

Переможців усіх конкурсів-олімпіад на факультеті буде нагороджено під час святкування дня факультету.

Олена Переверзєва