Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели звітну конференція з виробничої практики для майбутніх фахівців із туризму

05.10.2017 15:20 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж   освітній процес практика звіт

Нещодавно в Економіко-правничому коледжі ЗНУ за результатами виробничої практики у студентів 4 курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» відбулась звітна конференція. Під час неї майбутні фахівці з туристичного обслуговування звітувались про проходження практики з четвертого по двадцять четверте вересня на базах різних форм власності.

На початку конференції завідувач практикою Економіко-правничого коледжу ЗНУ Інна Кирилова та керівник виробничої практики Економіко-правничого коледжу Лариса Ніколаєва привітали студентів випускної групи із завершенням останнього етапу практичної підготовки в коледжі.

Своєю чергою, Лариса Ніколаєва звернула увагу присутніх на важливість практичного досвіду студентів для роботи у туристичній галузі. Саме під час практики студенти опановують прикладні навички діяльності туристичного напрямку, вчаться застосовувати у житті здобуті під час навчання знання.

Інна Кирилова у своєму виступі підкреслила існування можливості для студентів ЕПК придбати професійний досвідуміжнародного напрямку, а саме: проходження стажування в готелях Болгарії та Туреччини, яке розпочалось із травня 2017 року .

Студенти, які проходили стажування в Болгарії, виступаючи на конференції, оцінили вагомий внесок адміністрації коледжу, зокрема його директора Олени Грибанової, у професійне становлення студентів спеціальності «Туристичне обслуговування». Вони підкреслили, що з’явилася можливість закріплювати теоретичні знання, отримані під час навчання в Економіко-правничому коледжі, в іноземних компаніях, та можливість зарекомендувати себе як фахівця в певній галузі. А також – вдосконалити знання іноземної мови, познайомитися з культурою та побутом іншої країни, установити нові дружні стосунки та знайомства, та ще за це отримувати матеріальну винагороду.

На завершення конференцію її учасники підбили підсумки проходження практики студентами та дійшли висновку, що Економіко-правничий коледж у практичній діяльності не стоїть на місці, а постійно розширює коло баз практик та форм набуття практичного досвіду студентів. Налагодження міжнародних зв’язків для баз практики та стажування, на думку учасників заходу, становить вагомий внесок у здобуття студентами професійних компетенцій та покращує можливість працевлаштування випускників ЕПК.

Економіко-правничий коледж