Запорізького національного університету

Відкрито конкурс для навчання в Університеті Фоджіа за програмою Erasmus+

Відділ міжнародних зв’язків / Всі новини сайта «Відділ міжнародних зв’язків» / Відкрито конкурс для навчання в Університеті Фоджіа за програмою Erasmus+

09.10.2017 09:10:00 ... 2018-03-01 00:00:00

Розпочинається прийом заявок на навчання в Університеті Фоджіа (Італія) на ІІ семестр 2017/2018 навчального року в рамках програми Erasmus+. Програмою фінансується стипендія в розмірі 850 євро/місяць протягом 6 місяців та покриваються транспортні витрати в обсязі 275 євро.

До участі допускаються студенти 2-3 курсів

Конкурс відкрито за напрямами: біологія, економіка та менеджмент, педагогіка.

Необхідні документи:

- заповнена акета;

- мотиваційний лист англійською мовою;

- CV за формою EUROPASS;

- виписка із залікової книжки із зазначенням отриманих балів та кредитів за весь період навчання;

- сертифікат або довідка про володіння англійською мовою на рівні, не нижче В1

Документи необхідно надіслати в електронному вигляді до 15 листопада 2017 року на адресу vmz@znu.edu.ua

З усіх питань звертайтеся до відділу міжнародних зв'язків: каб. 26, І навч. корпус.