Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології для старшокласників Запоріжжя організували низку тренінгів з аудіювання

09.10.2017 14:40 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами тренінги

Нещодавно українські одинадцятикласники дізналися про те, що до тестів ЗНО з іноземних мов у 2018 році буде додано завдання з аудіювання тексту. Ця новина стривожила багатьох випускників, адже на сьогодні з різних причин, на жаль, не в усіх школах приділяється достатньо уваги розвитку навичок сприйняття іноземної мови на слух. Викладачі факультету іноземної філології ЗНУ вважають своїм обов’язком допомагати колегам і учням. Тому вони започаткували ще один профорієнтаційний проект – тренінги з аудіювання для майбутніх абітурієнтів.

Один із таких тренінгів 6 жовтня провела доцент кафедри англійської філології Оксана Шевчук.

На першому занятті були присутніми 9 учнів із Запорізьких загальноосвітніх шкіл №№ 7, 71 і 103. Під час заходу Оксана Василівна навчала школярів стратегіям роботи з текстами для аудіювання. Учні виконали  низку спеціальних вправ. Тож у результаті їм вдалося отримати гарні іспити з аудіювання.

Такі тренінги проводитимуться один раз на місяць: з англійської – першої п’ятниці о 17.40 в аудиторії 321, із німецької – другої п’ятниці о 17.40 в аудиторії 321, із французької мови – другої п’ятниці о 16 годині в аудиторії 320. Усі заняття проходитимуть в навчальному корпусі №2.

Викладачі факультету іноземної філології чекають на старшокласників запорізьких шкіл: 13 жовтня о 16 годині (французька мова, доцент Євгенія Стуліна) й о 17.40 (німецька мова, доцент Поліна Яценко).

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ