Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі юридичного факультету ЗНУ готують інструкторів з патріотичного виховання молоді нашого регіону

26.02.2008 18:08

Представники юридичного факультету Запорізького національного університету – декан факультету, професор Тетяна Коломоєць та асистент кафедри конституційного та трудового права Ігор Зубко - взяли участь в урочистому відкритті Курсантського корпусу.

Юридичний факультет нашого ВНЗ разом із Центром патріотичного виховання молоді та Запорізькою обласною державною адміністрацією виступив організатором курсантського корпусу, головна мета якого – підготовка інструкторів з патріотичного виховання молоді. Протягом року представники закладів середньої ланки освіти з усієї області по вихідних прослухають цикл лекцій з ряду дисциплін, необхідних для проведення роботи з патріотичного виховання. А по закінченню навчання та складання останньої сесії слухачі Корпусу отримають посвідчення інструкторів.

Ініціатива створення цього корпусу належить Центру патріотичного виховання, що діє на території нашої області з 1995 року. Представники ж нашого закладу взяли активну участь у підготовчому процесі, зокрема, у розробці нормативної бази діяльності Курсантського корпусу. Також планується, що саме викладачі юридичного факультету ЗНУ відповідатимуть за забезпечення слухачів корпусу юридичними знаннями. Так, до навчальної програми Корпусу входять «Основи історії української держави та права». «Правова та політична реформа в Україні»тощо.

Таміла ТАРАСЕНКО