Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології підбили підсумки педагогічної практики магістрантів

10.10.2017 17:10 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології освітній процес практика звітна конференція

Дев’ятого жовтні на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету провели звітну конференція за результатами проходження асистентської практики слухачами магістратури 2 року навчання.

Під час заходу свої проекти на розсуд викладачів факультету та інших учасників практики представили майбутні викладачі англійської, німецької, французької, іспанської мов. Незвична, на перший погляд, форма проведення конференцій – «засідання круглого столу», була обрана невипадково. Адже головною метою її учасників був не стільки звіт про виконання основних завдань практики, скільки обмін новим педагогічним досвідом.

Студенти кожної спеціальності підготували презентацій, у яких навели як факти (застосовані методи навчання, мовний матеріал, базовий підручник, форми роботи на занятті), так і враження від спілкування зі студентами молодших курсів.

Підбиваючи результати проведення практики, її керівники відзначили високий рівень сформованості педагогічних компетенцій у магістрантів. Глибокий аналіз педагогічних здобутків та недоліків у роботі практикантів, проведений професором Тетяною Пахомовою, доцентом Катериною Василиною, доцентом Наталею Надточій і доцентом Ніною Захаровою викликав неабиякий інтерес у студентів.

На думку керівників практики, такий підхід до організації і проведення звітних конференцій допоможе студентам у майбутній професійній діяльності, надасть поштовх для подальших звершень на освітянській ниві.

Факультет іноземної філології