Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває додатковий набір на підготовчі курси

У ЗНУ триває додатковий набір на підготовчі курси

11.10.2017 13:36 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси профорієнтаційна діяльність

У Запорізькому національному університету триває додатковий набір на підготовчі курси. Усі охочі, хто не встиг з об’єктивних причин вступити стати слухачами курсів упродовж основного набору, ще мають час, аби звернутися до співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування та приєднатися до тих, хто вечорами готується на базі університету до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

На сьогодні можливістю стати слухачами таких курсі, на яких висококваліфіковані викладачі забезпечать якісну підготовку до написання підсумкових атестаційних робіт і складання ЗНО, стали 150 осіб – старшокласників м. Запоріжжя та області.

Нагадаємо, що впродовж навчального року провідні науковці вишу готуватимуть абітурієнтів до успішного складання сесії ЗНО та написання атестаційних робіт, результати яких матимуть вплив на оцінки в документах про завершення середніх загальноосвітніх шкіл.

Майбутні вступники – слухачі курсів самостійно обирають зручний для них час занять. На базі вишу створили необхідні умови для двох форм навчання – у вечірній час (початок о 17.40) та заочна, у вихідні дні.

Викладачі вишу приділяють велику увагу як вивченню спеціальних дисциплін, сертифікати з яких будуть необхідні абітурієнтам при вступі на омріяні спеціальності, так і підготовці до майбутнього іспиту з української мови та літератури. Адже ЗНО з цієї дисципліни включає у себе завдання, що матимуть вплив на оцінку в атестаті, а отже. і на його середній бал.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, курси спрямовані на адаптацію слухачів до умов навчання у вищому навчальному закладі, на поглиблення знань школярів та молоді з навчальних дисциплін загальноосвітньої школи. «Крім того, вони надають практичну допомогу, сприяють зростанню духовного та культурно-освітнього рівня молоді у відповідності із сучасними програмами на рівні державних стандартів», – підкреслила Юлія Анатоліївна.

Ще одна перевага, яку мають слухачі курсів перед іншими вступниками, полягає в тому, що вони ще на етапі підготовки до студентського життя у ЗНУ можуть легко пройти період адаптації, пом’якшити стрес під час під час нелегких вступних випробувань.

Тож попереду у школярів, які віддали перевагу підготовчим курсам Запорізького національного університету, нелегка, але захоплива праця. Її результати будуть оцінені вже після проходження курсів та написання підсумкових сертифікаційних робіт. Високі показники цих іспитів можуть стати приводом для надання додаткових балів під час вступу на низку спеціальностей університету.

З усіх питань, пов’язаних із роботою підготовчих курсів, звертайтеся за адресою: Жуковського, 66б (навчальний корпус №2), аудиторія 204 або за номером: 289-12-96.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування