Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК Дмитро Вороновський – призер чемпіонату Європи

Студент ЕПК Дмитро Вороновський – призер чемпіонату Європи

17.10.2017 13:16 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

На сьогодні в м. Дуррес (Албанія) відбувається чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів (U-20). Із п’ятнадцятого по двадцять друге жовтня найсильніші юні спортсмени змагаються за перемогу в цьому престижному змаганні. У складі національної збірної нашу країну на чемпіонаті представляє студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Дмитро Вороновський. І на рахунку Дмитра вже є вагома перемога.

Стало відомо, що 17 жовтня Дмитро Вороновський здобув «срібло» в ривку, «срібло» в поштовху – і «золото» в сумі. Отже, спортсмен підняв у сумі 239 кг (ривок – 109 кг, поштовх – 130 кг). Додавши до «великого золоту» по «малому сріблу» в ривку і в поштовху, Дмитро став призером чемпіонату Европи серед юніорів у ваговій категорії 56 кг.

Викладачі та студенти Економіко-правничого коледжу вітають Дмитра, а також тренерів, батьків призера з перемогою та бажають йому подальших спортивних злетів й успішної реалізації усіх починань!

Економіко-правничий коледж