Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів ЕПК провели відкриті тренування з рукопашного бою

Для студентів ЕПК провели відкриті тренування з рукопашного бою

17.10.2017 14:42 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж виховна робота спорт майстер-клас

Днями в спортивному залі ЗНУ в рамках проведення Тижня мужності та звитяги розпочалися відкриті тренування з рукопашного (ножового) бою.

На захід були запрошені: керівник професійного бійцівського спортивного клубу «Black Dragon» та його спортсмени.

Незважаючи на свій маленький вік, вони досягли великого успіху, маючи зелені,  сині та червоні пояси. А їх тренер, до речи, володар коричневого поясу,  прагне, щоб його вихованці в майбутньому досягли більших успіхів та мали змогу називатися чемпіонами світу.

Після знайомства зі студентами, що завітали на тренування, Влад  Сердюков - вихованець клубу, володар червоного поясу - проводив загальну розминку. Після цього розпочався майстер-клас для студентів 1 курсу спеціальностей «Туризм», «Право» та «Соціальна робота». Годину тренери вчили хлопців елементарним рухам  у рукопашному бою.

Після проведених практичних занять керівник клубу запросив студентів коледжу до занять в їхньому колективі, які проводяться неподалеку від ЗНУ. А вже на другій парі до наших хлопців завітали представники юнацької спортивної школи «Спас» зі своїм тренером, який є випускником  групи К 12-10 Економіко-правничого коледжу ЗНУ Ярослав Павленко. Він дав змогу нашим студентам спробувати себе у цьому виді спорту. Його помічники  Владислав та Артем представили елементарні прийоми для визволення із захватів.

Студенти-учасники майстер-класи зазначили, що участь у таких заходах дуже важлива і корисна для кожного із них. Вони подякували організаторам майстер-класу та висловили сподівання. що такі заняття проходитимуть в коледжі і надалі.

Луїза Горбань