Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК посіли 2 місце в обласній першості із шашок

Студенти ЕПК посіли 2 місце в обласній першості із шашок

18.10.2017 15:10 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Вісімнадцятого-дев’ятнадцятого жовтня на базі Запорізького електротехнічного коледжу ЗНТУ відбулися змагання обласної першості з шашок серед студентів ВНЗ І-ІI рівнів акредитації. У випробуваннях взяли участь представники дев’яти коледжів Запорізької області. Збірна команда Економіко-правничого коледжу під керівництвом викладача, майстра спорту Алевтини Калюжної в черговий раз підтвердила позицію лідера в спортивній галузі.

В особистому заліку місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Арман Довтян, студент 2 курсу спеціальності «Право»;

1 місце – Карина Довголенко, студентка 3 курсу спеціальності «Туристичне обслуговування»;

2 місце – Захар Товстик, студент 4 курсу спеціальності «Правознавство».

У командному заліку нашим студентам для цілковитої перемоги не вистачило 1 бала. Місця розподілилися так:

1 місце – Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ;

2 місце – Економіко-правничий коледж ЗНУ;

3 місце – Запорізький металургійний коледж ЗДІА.

Колектив Економіко-правничого коледжу бажає студентам творчого натхнення і подальших успіхів у досягненні нових вершин в навчанні та спорті!

Економіко-правничий коледж