Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ проводять правопросвітні лекції для молоді Запоріжжя

26.10.2017 11:01 Все Головні новини Юридичний факультет профорієнтаційна діяльність правоосвітня діяльність

На юридичному факультеті Запорізького національного університету особливу увагу приділяють право просвітницьким заходам. Його викладачі та студенти часто проводять безкоштовні правові консультації, організовують зустрічі з представниками різних верств оселення, аби розповісти про їхні права та обов’язки з точки зору права. Великого значення при цьому надають роботі з молоддю, вдало поєднуючи правову освіту населення та профорієнтаційну роботу.

Днями, за ініціативи декана юридичного факультету, професора Тетяна Коломоєць, представники Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України, студенти ЗНУ Юлія Носаль та Ольга Стрюк завітали до Запорізького вищого професійно-технічного училища.
Студентки зустрілися з представниками училища. Близько 40 осіб – старшокурсників училища – виявили бажання взяти участь у першій із низки запланованих право освітніх лекцій. Цього разу мова йшла про адміністративні правопорушення з токи зору права.
За словами голови Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України Юлії Носаль, однією з причин проведення лекцій стала стурбованість майбутніх юристів низьким рівнем правової грамотності населення. Часто громадяни нашої держави не знають своїх прав і свобод. Інколи вони не мають змогу отримати потрібну інформацію через брак часу чи невміння працювати з матеріалами правознавчого спрямування. Тоді як ці знання необхідні для успіху в сучасному світі.
Тому найближчим часом на базі училища пройдуть лекції, присвячені кримінальним правопорушенням і порушенням прав і свобод людини.
Медіа-менеджер Запорізького осередку Ліги студентів Ольга Стрюк, коментуючи перебіг заходу. відзначила, що студенти училища не лише уважно прослухали запропоновану лекцію та поставили чимало запитань щодо запропонованої для обговорення тематики,. але й охоче взяли участь в інтерактивній частині. Під час заходу відбулося моделювання типових ситуацій, коли порушують права людини, й усі присутні в аудиторії розглянули, що потрібно робити в цих випадках, аби захистити себе.
Як студенти училища, так і керівництво освітнього закладу залишилися задоволеними проведеною лекцією. Представники училища висловили сподівання на подальшу взаємовигідну співпрацю між ЗНУ та Вищим професійно-технічним училищем.
Таміла Тарасенко