Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кібернетики ЗНУ опановують бізнес-аналітику разом із представниками компанії «Youcontrol»

31.10.2017 10:43 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет освітній процес воркшоп майстер-клас

Днями на базі Запорізького національного університету відбувся воркшоп представників компанії «Youcontrol» – інформаційно-аналітичної платформи для бізнесової аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів. Цього разу воркшоп проводили піар-менеджер компанії Антоніна Ряховська та засновник і виконавчий директор «Youcontrol»Сергій Мільман. Вони організували захід для представників кафедри економічної кібернетики економічного факультету.

У своєму вступному слові тренери зазначили, що цей ресурс дозволяє отримати актуальну на час запиту інформацію про компанію за допомогою більш ніж 40 реєстрів, та щоденно дізнаватися про зміни, що відбуваються у держреєстрах (реєстраційні дані, судові процеси, банкрутство тощо). Центральний офіс компанії знаходиться в Києві, але її представники проводять воркшопи та майстер-класи в містах України, щоб ознайомити громадськість із діяльністю компанії.

Інформація, яку може надати компанія «Youcontrol», є корисною і для журналістів, юристів та спеціалістів із безпеки, і для директорів підприємств, бухгалтерів, маркетологів та фінансових аналітиків. Тому закономірно, що на заході були присутні представники і журналістського загалу, і кафедри економічної кібернетики Запорізького національного університету.

Оскільки компанія «Youcontrol» постійно підтримує зв’язки з бізнес-аналітиками, які сприяють її розвитку, зокрема удосконалюють та надають пропозиції щодо розширення наявної бази даних, проводять верифікацію отриманої від реєстрів інформації тощо, то саме від представників кафедри економічної кібернетики, зокрема від її завідувача – професора Наталії Максишко – керівництво компанії очікує найбільш плідного feedback-у.

Варто відзначити, що під час воркшопу представники кафедри мали змогу навчитися користуватися ресурсом: аналізувати наявні відкриті дані для досліджень. На сьогодні кафедра вже готується до підписання меморандум про співпрацю з компанією Youcontrol. Це надасть право викладачам кафедри та студентам спеціальності «Економічна кібернетика» мати безкоштовний доступ до системи та використання її в освітньому процесі.

Крім того, представники компанії провели додатковий майстер-клас для студентів спеціальності «Економічна кібернетика» щодо роботи з відкритими даними, здійснення аналізу благонадійності контрагентів, стану ділового середовища тощо. Зокрема, цю інформацію можна бути використати при виконанні лабораторних завдань, а також написанні курсових, бакалаврських робіт та кваліфікаційних робіт магістра. На думку представників факультету, це підвищить професійні компетенції студентів на шляху до їхньої майбутньої професійної діяльності. Адже використання системи дає змогу сформувати практичні навички роботи з відкритими даними, створить умови для розбудови прозорого ділового середовища в Україні.

Економічний факультет