Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фахівець Запорізького титано-магнієвого комбінату зустрівся з майбутніми менеджерами вишу

01.11.2017 09:06 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування факультет менеджменту профорієнтаційна діяльність зустріч

У ЗНУ в рамках заходів, спрямованих на допомогу в пошуку першого місця роботи студентам і випускникам вишу, продовжується низка зустрічей представників студентства з потенційними роботодавцями. Фахівці із підприємств та установ області під час розмов зі студентською молоддю ознайомлюють студентів із вимогами, які висуваються до кандидатів, що претендують на заміщення вакантних посад. Також йдеться про професійні компетентності, якими мають володіти молоді фахівці. Студентів знайомлять із історією й сьогоденням запорізьких промислових гігантів, розповідають про умови праці та про перспективи, які відкриваються перед тими, хто вирішить розпочати там трудову кар’єру.

Днями представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування організували таку зустріч для студентів факультету менеджменту. Цього разу до ЗНУ завітав провідний інженер з оцінки і розвитку персоналу та підготовки кадрів ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» Олексій Пироженко.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, так студенти дізнаються про важливу для них інформацію у цей період становлення їх як спеціалістів галузі. Провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна представила гостя аудиторії та побажала присутнім плідного спілкування.

Варто відзначити. що цей захід цікавий своєю цільовою аудиторією. Зазвичай, майбутні роботодавці спілкуються зі слухачами магістратури чи студентами 3-4 курсів. Тоді як цього разу учасниками зустрічі стали першокурсники. Тож від самого початку навчання у виші їх уже ознайомили з тим, які перспективи відкриваються перед випускниками ЗНУ та розповіли про конкретні кроки, які вони мають зробити на шляху до успішної кар’єри.

Доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Анна Чкан на початку заходу наголосила на його корисності для всіх присутніх. Вона закликала студентів ставити запитання гостю університету та дізнатися якомога більше про умови праці на промисловому гіганті міста.

Організатори присвятили розмову такій важливій для майбутніх менеджерів темі, як «Піраміда компетенцій: цілеспрямованість і активне мислення». Олексій Пироженко ознайомив майбутніх фахівців із специфікою сучасного ринку праці та зорієнтував молодь стосовно вибору професії. Зокрема, він розповів про напрями діяльності Запорізького титано-магнієвого комбінату та специфіку його виробництва, зупинився на вимогах роботодавця, з чим зіштовхуються претенденти під час співбесіди, звернув увагу присутніх на правильність оформлення резюме.

У своєму виступі він як приклад згадав про побудову кар’єри Арнольдом Шварценеггером і разом з аудиторією розібрав складники його успіху. Крім того, Олексій Пироженко порекомендував молоді прочитати книгу Стівена Кові «Сім звичок високоефективних людей».

Наприкінці тренінгу гість запросив охочих з числа студентів пройти стажування на титано-магнієвому комбінаті. Важливою для всіх її учасників частиною зустрічі стала можливість поставити гостю всі актуальні для них питання. Так, студентів цікавив рівень зарплати на ЗТМК, вакансії, права та обов’язки, які отримують практиканти під час стажування, соцпакет, перспективи працевлаштування тощо.

Після завершення заходу Оксана Булавіна від імені віх присутніх подякувала представнику титано-магнієвого комбінату за цікаву та корисну розмову. Вона висловила сподівання, що такі зустрічі з майбутніми роботодавцями незабаром відбудуться й на інших факультетах ЗНУ.

Таміла Тарасенко