Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК визначили переможців першого етапу конкурсу імені Тараса Шевченка

В ЕПК визначили переможців першого етапу конкурсу імені Тараса Шевченка

У жовтні в Економіко-правничому коледжі ЗНУ стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Нещодавно стали відомі результати першого етапу Конкурсу.

Місця серед його учасників – студентів ЕПК розподілилися наступним чином: 1 місце посіла студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Анна Луценко, 2 місце розділили між собою студенти 2 курсу спеціальності «Журналістика» Андрій Бойко й Андрій Резніченко. На 3 місці – студентка 1 курсу спеціальності «Право» Ольга Бондар і студентка 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» Альона Назола.

Студенти 1-2 курсів всіх спеціальностей продемонстрували глибокі знання фактів із біографії та із творчості Тараса Шевченка, вміння аналізувати й переосмислювати роль ідей Кобзаря в розбудові нашої держави та відстоюванні її незалежності. Глибокими та різноплановими знаннями студенти зобов’язані спільній праці з викладачами української мови коледжу – з Яною Висоцькою, Анною Грушанською та Наталією Труш. Незабаром переможниця першого етапу Конкурсу захищатиме честь коледжу на обласному рівні на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Нагадаємо, що відповідно до указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проходить щорічно. Він спрямований на підвищення рівня знань із української мови і літератури, рідних мов і літератур, виховання у молодого покоління любові до мов Українського народу, забезпечення їх всебічного розвитку. Конкурс проводиться у кілька етапів. Для студентів ВНЗ I-IV рівня акредитації передбачено три таких етапи.

Колектив Економіко-правничого коледжу вітає переможців та бажає їм гідно презентувати рідний навчальний заклад на обласному рівні!

Економіко-правничий коледж